Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Wyciszone

  Strona głównaWyciszone

  Urządzenia, które polecamy naszym klientom, są gwarancją stabilnego źródła prądu wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu lub możliwości korzystania z tradycyjnego zasilania. Agregaty prądotwórcze zasilają urządzenia elektryczne oraz różnego rodzaju sprzęt potrzebny np. do prowadzenia prac ogrodowych czy budowlanych. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju instalacji: jednofazowych, trójfazowych, z dołączonym modułem spawalniczym, z automatycznym startem wersje z silnikiem benzynowym oraz silnikiem Diesla.

  Agregaty z silnikami Diesla polecamy klientom, którzy poszukują trwałych rozwiązań na długo. Urządzenia prądotwórcze tego typu charakteryzują się długą żywotnością, a w długofalowej perspektywie pozwalają na optymalizację wydatków. Silniki tego rodzaju agregatów zużywają mniej paliwa, przez co ich eksploatacja jest tańsza. Posiadamy instalacje z silnikiem Kubota, Yanmar, Iveco, Volvo i Doosan. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją instalacji. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook