Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze jednofazowe 230V Honda, małe, z AVR

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze jednofazowe 230V

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nowoczesne małe jednofazowe agregaty prądotwórcze 230 V z AVR, które zasilą rozmaite domowe czy warsztatowe urządzenia. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie nie można liczyć na łatwy dostęp do sieci elektrycznej albo w momencie jej awarii. Sprzedawane produkty pochodzą od cenionej marki Honda oraz zostały wyposażone w automatyczną stabilizację napięcia. Dzięki temu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniają komfort użytkownikom. Zachęcamy do obejrzenia całej kategorii!

  Wybierz jednofazowe agregaty prądotwórcze

  Aby zabezpieczyć gospodarstwo domowe lub firmę przed utrudnieniami związanymi z brakiem energii elektrycznej warto sięgnąć po mały jednofazowy agregat prądotwórczy Honda. Tego typu sprzęt wytwarza prąd 230 V, dlatego też nadaje się do zasilania AGD czy produktów RTV, a także popularnych elektronarzędzi. Z powodzeniem da się go wykorzystać w niewielkich domach, biurach czy pracowniach. Proponowane artykuły wyposażono w system stabilizacji napięcia AVR, który zapewnia dopływ prądu o stałych parametrach niezależnie od obciążenia.

  Oferta agregatów ze stabilizacją napięcia AVR

  W naszym sklepie są najlepsze stacjonarne czy przeznaczone do zabudowy modele jednofazowych agregatów prądotwórczych 230 V marki Honda. Zależnie od potrzeb wybrać można urządzenia o różnej mocy – od 2,5 do nawet 14 kW, więc odnajdą Państwo wariant dopasowany do wymagań. Należy podkreślić, że sprzęty ze stabilizacją napięcia AVR wyróżniają się cichą pracą i emitują wysokiej jakości prąd wyjściowy. Co ważne, mają też wydajne silniki spalinowe, które gwarantują ekonomiczne zużycie paliwa.

  Zamów agregaty prądotwórcze Honda

  Doskonałe parametry techniczne małych jednofazowych urządzeń 230 V firmy Honda sprawiają, że każdy użytkownik będzie usatysfakcjonowany z zakupu. Dzięki rewelacyjnej jakości wykonania i innowacyjnym rozwiązaniom sprawdzą się one w licznych nieprzewidzianych sytuacjach. Zapewniamy korzystne ceny, doradztwo oraz fachową obsługę Klientów. Warto już teraz zamówić małe agregaty prądotwórcze AVR ze stabilizacją napięcia!

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook