Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze jednofazowe 230V

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze jednofazowe 230V

  Agregaty jednofazowe służą do zasilana popularnych odbiorników z napięciem 230 V. Do produkowania prądnic tego typu, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, użyto znakomitej jakości podzespołów oraz oryginalnych silników Hondy. Cechą charakterystyczną urządzeń jest także lekka konstrukcja, cicha praca oraz wysoka wydajność połączona z efektywną stabilizacją napięcia wyjściowego. Zalety te zaważyły na tym, że agregaty prądotwórcze jednofazowe z silnikiem Honda są cenionymi produktami, które cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie.

    

  Generatorami z tej kategorii można zasilać odbiorniki czułe na jakość parametrów elektrycznych, takich jak telewizory LCD, laptopy czy wzmacniacze. Część z modeli agregatów z silnikiem Honda bez stabilizacji sprawdzi się natomiast znakomicie w przypadku konieczności zasilania warsztatu, biura czy domów jednorodzinnych. Dodatkową zaletą polecanych przez nas generatorów jest również stosunkowo niskie zużycie paliwa, co czyni urządzenia jeszcze bardziej efektywnymi.

  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook