Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze jednofazowe 230V

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze jednofazowe 230V

  Agregaty jednofazowe służą do zasilana popularnych odbiorników z napięciem 230 V. Do produkowania prądnic tego typu, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, użyto znakomitej jakości podzespołów oraz oryginalnych silników Hondy. Cechą charakterystyczną urządzeń jest także lekka konstrukcja, cicha praca oraz wysoka wydajność połączona z efektywną stabilizacją napięcia wyjściowego. Zalety te zaważyły na tym, że agregaty prądotwórcze jednofazowe z silnikiem Honda są cenionymi produktami, które cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie.

    

  Generatorami z tej kategorii można zasilać odbiorniki czułe na jakość parametrów elektrycznych, takich jak telewizory LCD, laptopy czy wzmacniacze. Część z modeli agregatów z silnikiem Honda bez stabilizacji sprawdzi się natomiast znakomicie w przypadku konieczności zasilania warsztatu, biura czy domów jednorodzinnych. Dodatkową zaletą polecanych przez nas generatorów jest również stosunkowo niskie zużycie paliwa, co czyni urządzenia jeszcze bardziej efektywnymi.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook