Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Pompy szlamowe Honda (spalinowe, powodziowe)

  Strona głównaPompy szlamowe

  Po ulewach czy nieprzewidzianych katastrofach w wielu miejscach może pojawić się niechciana woda, która na dodatek jest zmieszania z różnego typu zanieczyszczeniami. Aby ją usunąć, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt taki jak doskonałe pompy szlamowe Honda powodziowe, które przydadzą się strażackim ekipom ratowniczym, właścicielom gospodarstw rolnych czy przedsiębiorstwom budowlanym. Tego typu urządzenia są dostępne w naszym sklepie internetowym, więc zapraszamy Państwa do obejrzenia przygotowanej oferty!

  Charakterystyka pomp szlamowych

  Ze względu na swoje przeznaczenie pompy szlamowe firmy Honda muszą być przystosowane do długiej pracy w najtrudniejszych warunkach. Przede wszystkim ich zewnętrzne elementy powinny się wyróżniać solidnością, a poszczególne podzespoły wykazywać odporność na uszkodzenia spowodowane zawiesinami i brudem. Dzięki temu maszyny te pozwolą efektywnie odsysać wodę deszczową lub napływową z różnego rodzaju szlamem i błotem, a także muł nawet ze sporymi kamieniami czy częściami gałęzi.

  Doskonała oferta pomp odwodnieniowych

  U nas znajdą Państwo znakomite modele pomp szlamowych Honda do osuszania różnorodnych terenów oraz nieruchomości. Polecamy zarówno urządzenia klasyczne, jak i te duże, przewoźne o ponadprzeciętnych parametrach technicznych. Wszystkie produkty mają trwałą konstrukcję i zostały wyposażone w wydajne, oszczędne silniki spalinowe, dzięki których pracy można przepompować ogromne ilości wody. Do zalet sprzedawanych maszyn Honda trzeba też zaliczyć żeliwne wirniki o dużej wytrzymałości oraz mocne węże ssawne o różnych średnicach.

  Zamów pompy szlamowe Honda

  Oferowane w naszym sklepie pompy szlamowe do pompowania to profesjonalne sprzęty, które sprawdzą się w akcjach ratowniczych czy na budowie. Pochodzą one od renomowanej firmy Honda, co jest gwarancją świetnej jakości wykonania oraz niezawodności w każdej sytuacji. Warto przekonać się, że to najlepsze urządzenia w swojej klasie. Zachęcamy Państwa do kupowania produktów najwyższej trwałości i jakości, ponieważ dbamy o fachową obsługę Klientów oraz bardzo konkurencyjne ceny!

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook