Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Motopompy półszlamowe Honda

  Strona głównaPompy półszlamowe

  W przypadku skutecznego odwadniania wykopów niezbędne jest użycie odpowiedniego sprzętu umożliwiającego usunięcie niepożądanego medium. Doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach oferowane przez nas motopompy półszlamowe do brudnej wody. W ofercie mamy m.in. szereg modeli renomowanego producenta – firmy Honda. Zapraszamy do składania zamówień!

  Jak zbudowane są motopompy półszlamowe?

  Opisywane urządzenie składa się przede wszystkim z silnika spalinowego. To właśnie on napędza maszynę, która po zestawieniu z odpowiednimi króćcami przyłączeniowymi zapewnia możliwość efektywnego ssania i tłoczenia medium. Motopompy Honda w wersji półszlamowej do brudnej wody wyróżniają się zamocowaniem jednostki napędowej w trwałej konstrukcji ramowej, która ułatwia też transport sprzętu. Jest on ponadto przystosowany do pracy w trudnych warunkach – większość modeli wyposażono w aluminiowe nasady czy stalową turbinę.

  Gdzie wykorzystuje się motopompy półszlamowe?

  Podstawowym zastosowaniem opisywanego urządzenia jest używanie go do pozbywania się wody czystej i brudnej z wykopów. Motopompy półszlamowe Honda są również właściwym wyborem w momencie, gdy niezbędne jest odwodnienie piwnicy czy studzienki kanalizacyjnej. Chętnie z tego typu sprzętu korzystają ekipy remontowo-budowlane, ale też jednostki straży pożarnej. Nierzadko bywa on również elementem wyposażenia w kopalniach. To urządzenie, które jest także przydatne w rolnictwie i sprawdza się podczas minimalizowania skutków awarii sieci wodociągowych oraz innych układów o podobnej metodzie działania.

  Dostępne w naszej ofercie modele motopomp półszlamowych Honda do brudnej i czystej wody są przygotowane do stosowania w trudnych warunkach. Użyte przez producenta rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na ssanie i tłoczenie medium, w którym znajdują się niewielkich rozmiarów ciała stałe. W razie wątpliwości przy wyborze zapewniamy fachowe doradztwo. Proponowane egzemplarze opisywanych urządzeń sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook