Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Motopompy pływające spalinowe Honda

  Strona głównaPompy pływające

  Konieczność osuszenia wybranego obszaru wiąże się nierzadko z działaniem na wodzie lub innego rodzaju medium. Motopompy pływające, które mamy w ofercie, świetnie sprawdzą się przy tak trudnej eksploatacji. Proponujemy m.in. modele renomowanego producenta, firmy Honda. Zastosowane w nich silniki spalinowe są odpowiednio zabezpieczone przed kontaktem z wilgocią, dzięki czemu sprzęt nadaje się do użytku np. na terenach zalanych. Pompy wodne o takiej charakterystyce sprzedajemy w atrakcyjnych cenach – zapraszamy do ich zakupu!

  Kiedy najczęściej korzysta się z motopompy pływającej?

  Opisywane urządzenie jest jednym z istotniejszych elementów wyposażenia jednostek straży pożarnej. Motopompy Honda oraz sprzęt innych marek wykorzystuje się w ratownictwie do szybkiego odsysania i tłoczenia niepożądanego medium. Pompy pływające do wody w wersji spalinowej są też często użytkowane przez ekipy remontowo-budowlane. Nierzadko to również wybór specjalistów zajmujących się realizacją prac komunalnych oraz leśnych. Wspomniane modele motopomp dają ponadto możliwość wygodnego i szybkiego przygotowania stanowiska wodnego na wybranym terenie.

  Co wyróżnia motopompy pływające?

  Jednostka napędowa w opisywanym sprzęcie jest doskonale zabezpieczona przed wilgocią. Pompy pływające spalinowe Honda wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, do których zalicza się m.in. niezatapialny pływak z HDPE. Aby uzyskać maksymalną ochronę na wypadek kontaktu z wodą, motopompy tego typu składane są z elementów przygotowanych ze specjalnych stopów aluminium. Tym samym wyeliminowano możliwość pojawienia się korozji na podzespołach. Wspomniane modele mają dodatkowo bardzo trwałe uszczelnienia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że pompy wodne pływające mogą być z powodzeniem użytkowane w trudnych, zróżnicowanych warunkach. Mimo wielu zabezpieczeń sprzęt ten jest jednak przeważnie stosunkowo lekki, co ułatwia jego transportowanie. Zachęcamy do zakupu w naszym sklepie modeli spalinowych wykonanych przez markę Honda – to motopompy do wody dostępne w atrakcyjnych cenach!

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook