Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze trójfazowe 400V

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze trójfazowe 400V

  Są niezawodnym źródłem prądu i znajdują szerokie zastosowanie np. na placu budowy czy w trakcie prac remontowych, stanowią też wsparcie pracy różnego rodzaju elektronarzędzi. Agregaty prądotwórcze trójfazowe z oryginalnym silnikiem Honda i stabilizacją napięcia sprawdzą się także w sytuacji, w której mamy do czynienia z odbiornikami czułymi na jakość parametrów prądu zasilania. W naszym sklepie znajdziecie Państwo różne modele prądnic trójfazowych, które pomogą Wam w realizacji zadań.

  Agregat prądotwórczy Honda
  Agregaty prądotwórcze trójfazowe różnią się między sobą parametrami, ale podstawową różnicą oferowanych przez nas produktów jest stopień hałasu emitowany przez urządzenia. Polecamy Państwu generatory wyciszone oraz niewyciszone. W modelach, w których hałas został zredukowany zastosowano specjalną dźwiękochłonną obudowę, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować w bardziej komfortowych warunkach. Ten typ prądnicy jest także mobilny – generator można zamontować np. na przyczepie. Agregaty trójfazowe niewyciszone są natomiast tradycyjnie umieszczone w ramach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadawania pytań.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook