Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze Honda trójfazowe 400V

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze trójfazowe 400V

  W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy trójfazowe agregaty prądotwórcze 400 V, które pozwolą wytwarzać energię elektryczną. Takie urządzenia przydają się w miejscach, gdzie nie ma dostępu na sieci albo w przypadku jej awarii. Oferujemy modele z silnikiem firmy Honda, co gwarantuje niezawodność i doskonałe osiągi. Świetnie sprawdzają się one w domach jednorodzinnych czy jako rezerwowe źródło zasilania w zakładach pracy bądź publicznych instytucjach. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych propozycji!

  Charakterystyka agregatów trójfazowych

  Trzeba wiedzieć, że trójfazowy agregat prądotwórczy marki Honda jest przeznaczony do odbiorników o napięciu 400 V, czyli układów zbudowanych z trzech obwodów. Dlatego też nadaje się on do urządzeń o dużej mocy wykorzystywanych w pracach budowalnych, np. betoniarki, agregaty tynkarskie, podnośniki czy spawarki, a także artykułów używanych w domu takich jak płyty indukcyjne bądź pompy ciepła. Warto dodać, że sprzedawane maszyny są naprawdę uniwersalne, ponieważ mogą zasilać też sprzęty jednofazowe.

  Asortyment trójfazowych agregatów prądotwórczych 400 V

  Przygotowaliśmy szeroki asortyment trójfazowych agregatów prądotwórczych 400 V Honda. Zdecydować można się na generatory niewyciszone lub wyciszone, które mają specjalną, dźwiękochłonną obudowę. Do wyboru są warianty o dużej i nieco mniejszej mocy, dzięki czemu dobiorą Państwo optymalne rozwiązanie, które pozwoli zasilić wszystkie dostępne urządzenia. Na uwagę zasługuje solidna konstrukcja produktów, zapewniająca wytrzymałość w trudnych warunkach, a także prosta obsługa i nowoczesny system oszczędzania paliwa.

  Kup trójfazowy agregat Honda

  Polecamy urządzenia z doskonałymi silnikami marki Honda, które emitują niewiele spalin oraz są bardzo wydajne. Oferowane trzyfazowe agregaty prądotwórcze 400 V będą nieodzowne w czasie awarii sieci elektrycznej czy prac realizowanych na otwartym terenie. Jesteśmy przekonani, że spełnią wszystkie wymagania Klientów. Jednocześnie dbamy o profesjonalną obsługę i korzystne ceny. Zapraszamy Państwa do składania zamówień!

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook