Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  OREC karczownice

  Strona głównaOREC karczownice

   
  Niewiarygodnie wytrzymałe ostrza z japońskiej hartowanej stali, solidna konstrukcja przeznaczona do koszenia wysokich traw i karczowania roślin na najbardziej ekstremalnych terenach, w tym w rowach i na zboczach o dużym stopniu nachylenia, niezawodne japońskie silniki, pewność wieloletniej i rentownej eksploatacji, kompaktowa wymiary, łatwość obsługi i serwisowania - to kluczowe parametry użytkowe karczownico-kosiarek OREC produkowanych w Japonii.

  Japońska precyzja

  OREC Co., Ltd. jest japońskim producentem profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji zieleni, z których na co dzień korzystają służby komunalne, rolnicy, sadownicy oraz ogrodnicy. Maszyny do koszenia wysokich traw powstają w oparciu o japońskie standardy, które opracowywano od 1948 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność. Poszczególne elementy karczownic OREC opierają się na niezawodnych i unikalnych technologiach, solidnych konstrukcjach i najlepszych komponentach. Sercem urządzeń koszących i karczujących rotacyjnych, bijakowych oraz traktorowych jest wypróbowany japoński silnik od renomowanych producentów oraz ostre elementy tnące ze stali hartowanej najwyższej jakości.

  Maszyny do zadań specjalnych

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo modele karczownic, które uporządkują każdy rodzaj użytków zielonych, bez względu na stan zachwaszczenia oraz wysokość krzewów czy traw. Solidna konstrukcja produktów OREC będzie nieocenionym wsparciem podczas wszelkich prac porządkowych, również w miejscach, które ze względu na rzeźbę terenu, nastręczają dużych trudności. Materiały, z których powstają maszyny zostały dobrane w ten sposób, żeby zapewnić urządzeniu jak najdłuższą żywotność. Karczownico-kosiarki OREC są cenione także ze względu na łatwość obsługi. Proste w prowadzeniu oraz serwisowaniu i konserwacji maszyny z nożami ze stali hartowanej to jedne z chętniej kupowanych przez profesjonalistów z całego świata urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych.
   
  Wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń zachęcamy do kontaktu. Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą przy doborze najodpowiedniejszej maszyny.
   

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook