Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Honda Kosiarki

  Strona głównaHonda Kosiarki

   
  Maszyny służące do koszenia traw oraz roślin od japońskiego producenta, słyną ze swojej niezawodności. Kosiarki marki Honda to popularne oraz cenione urządzenia do porządkowania terenów zielonych, zarówno przez rolników, ogrodników oraz służby porządkowe, jak i indywidualnych klientów, którzy posiadają ogródki. W naszym sklepie udało nam się zgromadzić bogatą ofertę kosiarek pochodzących od znanego japońskiego producenta silników. Naszym klientom, w zależności od potrzeb, polecamy maszyny spalinowe oraz elektryczne i zasilane bateriami.
   
  Pierwszy rodzaj produktów sprawdzi się przy okazji większych terenów i nierównych gruntów - spalinowe modele docierają także w trudnodostępne miejsca i radzą sobie nawet z wysoką trawą. Każdy z naszych produktów charakteryzuje się nieco inną konstrukcją i właściwościami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją kosiarek i znalezieniem idealnego modelu.
   

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj film YouTube 40 lat kosiarek HONDA : 

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook