Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Rębaki do gałęzi spalinowe Honda GTS

  Strona głównaRębaki do gałęzi

  Podczas pielęgnacji terenów zielonych nierzadko dochodzi do usuwania niechcianych krzewów i niewielkich fragmentów pędu roślin drzewiastych. Przy tego typu pracach świetnie sprawdzą się m.in. rębaki do gałęzi Honda GTS. To rozdrabniacze ogrodowe w wariancie spalinowym przystosowane zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Zapraszamy do ich zakupu w naszym sklepie!

  Czym powinien wyróżniać się wysokiej klasy rębak do gałęzi?

  Głównym zadaniem opisywanego urządzenia jest rozdrabnianie na małe frakcje niepożądanych elementów drzew i krzewów – gałęzi. Rębaki spalinowe takie jak Honda GTS wyposażone są z tego względu w efektywny mechanizm roboczy. Powinien on składać się z trwałych ostrzy, a także noża kontrującego. Tak skonstruowane rozdrabniacze ogrodowe zapewnią krótki czas kruszenia fragmentów wspomnianych roślin. To również gwarancja uzyskania frakcji o bardzo małej średnicy, co jest pożądane podczas tego typu działań.

  Maszyna powinna być ponadto dobrze wyważona. Rębaki Honda GTS to przemyślane konstrukcje, dzięki czemu manewrowanie nimi jest bezproblemowe. Modele spalinowe wysokiej klasy wyróżniają się też doskonałą efektywnością jednostki napędowej przy zachowaniu jej sporej żywotności. Rozdrabniacze ogrodowe do gałęzi od sprawdzonych producentów wyposażane są również w dodatkowe udogodnienia, w tym np. regulację odrzutu wiórów.

  Na czym polega działanie spalinowych rębaków do gałęzi?

  Wspomniane urządzenia z silnikami spalinowymi zasilane są najczęściej benzyną bezołowiową. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie stosunkowo wysokiej mocy sięgającej nawet kilkunastu koni mechanicznych. Jest ona potrzebna do skutecznego rozdrabniania gałęzi. Elementy te trafiają do kanału załadowczego, z którego z dużą siłą zostają zassane do zespołu tnącego. Rębaki takie jak Honda GTS wyposażone są w wyrzutnik, dzięki czemu ściółkę można wygodnie rozprowadzić bezpośrednio po jej przygotowaniu. W razie wątpliwości odnośnie do działania rozdrabniaczy ogrodowych zapraszamy do kontaktu!

   

   

   

  Rębaki do gałęzi Honda

   
  • Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 10 cm średnicy przekroju.
  • Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania.
  • Duża efektywność pracy.
  • Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową.
  • Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi.
  • Solidna konstrukcja i niezawodny silnik.
  • Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa.
  • Rzetelna instrukcja obsługi zawierająca rysunki i zalecenia bezpieczeństwa.
  • Łatwa i szybka obsługa serwisowa: tylko 2 paski i 2 dwustronne ostrza wymagające konserwacji.
  • Prosta i jednocześnie solidna konstrukcja.
  • Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji.
  • Niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi.

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook