Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Urządzenia akumulatorowe

  Strona głównaUrządzenia akumulatorowe

  Będą niezastąpione przy koszeniu traw w trudno dostępnych miejscach,wąskie nasadzenia, przycinaniu krzewów oraz usuwaniu listowia. Urządzenia akumulatorowe, które polecamy naszym klientom, to narzędzia do pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych znakomitej jakości. Będą komfortowe w użytkowaniu i pozwolą na szybkie i sprawne uporządkowanie przestrzeni. Niezawodna japońska jakość w Twoim ogrodzie

  W naszym sklepie ze sprzętem ogrodowym znajdą Państwo m.in. dmuchawy, kosy na baterie oraz nożyce do żywopłotu renomowanego japońskiego producenta Honda. Urządzenia akumulatorowe, które polecamy zarządcom terenów zielonych oraz właścicielom ogrodów są lekkie, ciche i proste w obsłudze. Są bezprzewodowe dzięki czemu w trakcie pracy operator nie musi zwracać uwagi na kabel oraz położenie źródła prądu. Urządzenia akumulatorowe wymagają jednak odpowiedniego osprzętu. W trosce o wygodę klientów zamieściliśmy w naszym sklepie wszystkie niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania akcesoria. Zachęcamy do zakupów i kontaktu!

  Brak produktów w tej kategorii

  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook