Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Odśnieżarki

  Strona głównaOdśnieżarki

  Zapewniają wydajną pracę, dzięki czemu usuwanie warstwy śniegu staje się proste i nie zajmuje wiele czasu. Proponujemy odśnieżarki, które z pewnością będą nieocenioną pomocą dla właścicieli prywatnych posesji, a także zarządców biurowców czy administratorów wspólnot mieszkaniowych. Urządzenia zaopatrzone są w zbieraki o zróżnicowanej szerokości bardzo dobrze sprawdzające się m.in. przy pojazdach, chodnikach, ale również na ulicach czy przystankach. Niektóre modele umożliwiają także usuwanie zlodowaciałego śniegu.
   
  Odśnieżarki zaopatrzone są w wydajne silniki, a układ automatycznej dekompresji , pozwala na wydajną pracę w niskich temperaturach. Niektóre egzemplarze zaopatrzone są w gąsienicowy układ jezdny, co pozwala na pracę nawet na nierównym terenie, zaś wyposażenie sprzętu w reflektor umożliwia przeprowadzenie czynności nawet przy braku światła dziennego, np. w zimowy poranek. Dla zagwarantowania wygody użytkowania sprzęt zaopatrzony został w prosty, mocno przytwierdzony uchwyt, który pozwala na swobodne, dokładne manewrowanie urządzeniem.
   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook