Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Z modułem spawalniczym

  Strona głównaZ modułem spawalniczym

  Urządzenia z tej kategorii polecamy osobom poszukującym wielofunkcyjnych rozwiązań o wysokiej skuteczności i niezawodności. Agregaty prądotwórcze spawalnicze to praktyczne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych i warsztatów, dzięki któremu możliwe będzie zasilanie odbiorników przy jednoczesnym spawaniu różnego rodzaju materiałów. Polecamy Państwu kilka rożnych modelu generatora ze spawarką i mocnym silnikiem Honda. Poszczególne modele są wyposażone w gniazda jedno- oraz trójfazowe i mogą okazać się pomocne np. w trakcie prac remontowych prowadzonych w trudnych warunkach.

  Proponowane przez nas agregaty prądotwórcze z modułem spawalniczym umożliwiają spawanie prądem stałym o natężeniu od 200A do 400A. Uzyskana jakość spoiny jest bardzo dobra, a fakt ten doceniło już wielu naszych klientów. Same generatory są natomiast przeznaczone dla odbiorników o napięciu 230 i 400 V. Poszczególne produkty z tej kategorii posiadają szczegółową specyfikację, z którą możecie się Państwo zapoznać przeglądając naszą ofertę online. Zachęcamy Państwa do kontaktu i zadawania pytań. Nasi doświadczeni pracownicy służą radą oraz pomocą.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook