Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Z automatycznym startem

  Strona głównaZ automatycznym startem

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogata ofertę z agregatami prądotwórczymi. Jednym z wariantów, które polecamy naszym klientom są generatory z automatycznym startem oraz niezawodnym silnikiem Honda. Urządzenia tego typu mogą stanowić samodzielne i niezależne źródło zapasowego zasilania.

  Agregaty prądotwórcze z automatycznym startem same się załączają w trakcie zaniku zasilania z tradycyjnej sieci, a także wyłączają się w momencie, kiedy dostawy sieciowe zostają wznowione. To wielka wygoda, ponieważ wszystko odbywa się bez udziału, a czasem nawet wiedzy użytkowników. Sterownik automatyki na bieżąco monitoruje parametry sieci i sam daje sygnał do działania, jeśli wychwyci nieprawidłowości w przesyle prądu. Agregaty prądotwórcze z automatycznym startem można z powodzeniem wykorzystywać np. jako zasilanie awaryjne w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych.

  Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji na temat opisywanych modeli znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook