Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki traktorowe Honda, karczownice, traktory ogrodowe

  Strona głównaKosiarki traktorowe

  Jedną z podstawowych prac ogrodowych – zarówno w przypadku obiektów prywatnych, jak i użyteczności publicznej – jest dbanie o nawierzchnię na terenach zielonych. Do realizacji zadań w tym zakresie służą specjalistyczne traktorki do koszenia trawy. Ułatwiają one wspomniane roboty, zapewniając wysoką efektywność. Pojazdy takich renomowanych producentów mamy w ofercie. Asortyment obejmuje m.in. wydajne kosiarki traktorowe Honda oraz karczownice sprawdzające się przy usuwaniu pni i korzeni. Zapraszamy do składania zamówień na traktory ogrodowe!

  Jak wybrać odpowiednią kosiarkę traktorową do przydomowego ogrodu?

  Manualne urządzenia do skracania wysokości trawy to rozwiązanie nadające się do pielęgnacji niewielkich obszarów. Na terenach zielonych o powierzchni przekraczającej 1000-1500 mkw. znacznie lepszym wyborem będą traktorki do koszenia. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na możliwości silnika danego modelu. Egzemplarze z mniejszą mocą będą właściwe do równych, płaskich gruntów, natomiast przy występowaniu zróżnicowanego ukształtowania działki, zalecane są traktory ogrodowe o mocniejszych jednostkach napędowych.

  Do istotnych kwestii zaliczają się również parametry pracy noży. Większa ich liczba przekłada się na wyższą precyzję podczas koszenia trawy. Jeśli dodatkowo na terenie zielonym mają być wykonywane czynności związane z usuwaniem drzew i krzewów, warto postawić na karczownice traktorowe. Tego typu urządzenia oraz kosiarki, w tym m.in. marki Honda, mamy w ofercie.

  Dlaczego warto wybrać traktorki ogrodowe z naszego sklepu?

  Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu ogrodowego, dzięki czemu jest on dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Traktorki do koszenia trawy czy wspomniane już karczownice to najwyższej jakości pojazdy, przy których zakupie zapewniamy fachowe doradztwo. Każde zamówienie realizujemy szybko i sprawnie, a opisy modeli dostępnych w asortymencie pomagają przy podjęciu ostatecznej decyzji co do wyboru urządzenia. Zapraszamy do nabycia kosiarek traktorowych Honda i innych sprzętów ogrodowych – m.in. do koszenia trawy!

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej aby obejrzeć film YouTube

  o kosiarkach traktorowych HONDA

   

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook