Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze dużej mocy

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze dużej mocy

  Współcześnie niezwykle istotny jest nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej. Dlatego warto zainwestować w nowoczesne agregaty prądotwórcze o dużej mocy, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Mamy znakomite generatory pochodzące od najlepszych firm HIMOINSA by YANMAR. Można ustawić je w wybranym miejscu, aby w razie awarii czy innych wydarzeń zasilać nawet zaawansowane odbiorniki i maszyny. Tego typu konstrukcje sprawdzą się w sporych rozmiarów nieruchomościach, zakładach przemysłowych czy instytucjach jak np. szpitale, szkoły, urzędy, stacje pogotowia oraz w kryzysowych sytuacjach podczas powodzi do zasilania pomp i przepompowni. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji!

  Wybór agregatów o dużej mocy

  Aby wybrać optymalne, spełniające wymagania urządzenia, należy określić, jakie odbiorniki, maszyny będą do niego podłączone. Jest to bardzo istotne, gdyż pozwala zakupić duży agregat prądotwórczy o wystarczającej mocy – musi być ona większa niż suma mocy wszystkich rzeczy, które chcemy zasilać. Należy jednak pamiętać, aby zwracać uwagę nie na wartości znamionowe, ale maksymalne. Dzieje się tak, gdyż przyłączone akcesoria mogą pobierać nawet kilkukrotnie większą ilość prądu, niż wskazuje oznaczenie znamionowe.

  Szeroka oferta dużych agregatów

  Zadbaliśmy o szeroką ofertę trójfazowych agregatów prądotwórczych dużej mocy, które znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie zasilić trzeba wiele odbiorników. Standardowe wyposażenie agregatów jest różne dla tego jest możliwość implementacji panelu z gniazdkami odbioru mocy oraz panelu SZR, czyli samoczynnym załączaniem rezerwy. Zależnie od potrzeb polecamy wybrać modele wyciszone z solidną obudową nadające się do montażu na przyczepie transportowej dzięki czemu agregat jest mobilny, obudowa również dobrze tłumi wszelkie hałasy, albo urządzenia o otwartej konstrukcji które trzeba zabudować.

  Zamów agregaty o dużej mocy

  Opłaca się zakupić duże agregaty prądotwórcze, które mają wiele przydatnych funkcji oraz zostały zrobione z wytrzymałych materiałów. Ich kluczowym elementem jest znakomity, ekonomiczny silnik diesla – gwarantujący długą, cichą i niezawodną pracę w każdych warunkach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już teraz do kontaktu, aby poznać szczegóły korzystnej oferty i możliwe opcje doposażenia urządzeń. Warto skorzystać z naszych usług! Doradzimy przy zakupie, pomożemy w doborze odpowiedniego modelu, dostarczamy na miejsce i instalujemy oraz ustawimy.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook