Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Maszyny ogrodnicze

  Strona głównaMaszyny ogrodnicze

   
  Pomagamy zadbać o zielone trawniki i piękne rabatki. Posiadamy bowiem w naszym asortymencie maszyny ogrodnicze, które sprawdzą się na prywatnych posesjach, jak również na terenach publicznych (w parkach i na zielonych skwerach) czy obszarach zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe. Posiadamy w ofercie między innymi wysoko wydajne kosiarki i podkaszarki, a także specjalne traktory (dedykowane do pielęgnacji trawników o bardzo dużej powierzchni). Ponadto oferujemy kosy, glebogryzarki, rębaki do gałęzi, nożyce do żywopłotu, dmuchawy do liści oraz wiele innych urządzeń, do wsparcia w pracach ogrodowych o każdej porze roku.
   
  Posiadamy w ofercie bardzo bogaty i zróżnicowanych wybór sprzętu, który ułatwia wiele żmudnych i czasochłonnych czynności potrzebnych w utrzymaniu ogrodu w jak najlepszej kondycji. Urządzenia odznaczają się przemyślaną konstrukcją, doskonale dostosowaną do planowanego przeznaczenia. Dzięki temu przeprowadzenie wszystkich prac z użyciem specjalnego sprzętu staje się szybsze, wydajniejsze oraz bardziej komfortowe.

   

   

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry

  poprzednia strona|1|2| z   2 następna strona|ostatnia

  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook