Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  SHINDAIWA pilarki spalinowe

  Strona głównaSHINDAIWA pilarki spalinowe

  Jednym z wiodących producentów na rynku światowym jest japońska firma SHINDAIWA. Pilarki spalinowe, które są przez owe przedsiębiorstwo proponowane, zawsze podążają z duchem czasu, oferując połączenie funkcjonalności i trwałości. To oryginalna technologia, która jest niezwykle przyjazna dla środowiska. Sprawdź dostępne modele znajdujące się na stronie internetowej naszego sklepu, by wybrać najodpowiedniejszy sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania oraz potrzeby. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Japoński producent urządzeń leśnych oraz ogrodniczych od przeszło 50 lat dostarcza klientom narzędzia wysokiej klasy, które cieszą się znakomitą opinią wśród profesjonalistów. Jednym z flagowych produktów marki Shindaiwa są pilarki spalinowe. Produkty z tej kategorii łącza niezawodną technologię japońską z nowoczesnymi rozwiązaniami.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. pilarki spalinowe górnouchwytowe oraz dolnouchwytowe, które są nazywane przez użytkowników “jednoręcznymi”. Ich unikalna lekka konstrukcja pozwala na łatwe operowanie urządzeniem w trakcie pielęgnacji drzew bądź wspinaczki (arborystyka). Kompaktowe pilarki spalinowe od Shindaiwa posiadają jednocześnie dużą moc. Obsługę maszyn od japońskiego producenta ułatwi ponadto przemyślane rozmieszczenie elementów sterowania. Każdy model do prac ogrodowych i przydomowych posiada ponadto szereg udogodnień, o których przeczytacie Państwo więcej wchodząc na podstronę poświęconą konkretnemu modelowi. Wszystkie produkty Shindaiwa są objęte przedłużoną gwarancją.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook