Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Wertykulatory

  Strona głównaWertykulatory

   
  Pielęgnacja terenów zielonych to trudne zadanie, które jednak będzie łatwiejsze, jeśli zaopatrzymy się w profesjonalny sprzęt. Planując prace w ogrodzie warto pomyśleć o wertykulatorze. Ten przydatny i wszechstronny sprzęt napowietrzy oraz oczyści trawnik z mchu, chwastów czy starej trawy. Urządzenie o ostrych nożach poprawia kondycję gleby – wykonuje się nim charakterystyczne podłużne rowki w ziemi, dzięki którym powietrze oraz woda docierają do głębszych warstw. To prosty i szybki sposób na piękny i zadbany trawnik
   
  W naszym sklepie znajdą Państwo wertykulatory marki Honda - część z nich może pełnić funkcję aeratora gleby. Sprzęt z silnikiem od japońskiego producenta jest łatwy w użyciu, wydajny oraz może być z powodzeniem stosowany na dużych powierzchniach. Zabiegi wertykulacji poleca się przeprowadzać wczesną wiosną oraz jesienią. Korzystanie z tego rodzaju urządzenia do pielęgnacji ogrodu pozwoli cieszyć się pięknym i bujnym trawnikiem. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych narzędzi oraz sprzętu do ogrodu.

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook