Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze

  Strona głównaAgregaty prądotwórcze

   
  Proponujemy urządzenia zapewniające wsparcie zasilania. Posiadamy w ofercie agregaty prądotwórcze wyposażone w silniki benzynowe lub silniki wysokoprężne Diesla. Dysponujemy sprzętem, który cechuje solidna, zwarta budowa oraz wysoka wydajność. Ponadto zastosowane w urządzeniach rozwiązania konstrukcyjne odznaczają się cichą pracą, jak też dobrą jakością prądu wyjściowego.
   
  W obszarze generatorów z naszej oferty, zaopatrzonych w silniki benzynowe dostępne są agregaty prądotwórcze takich producentów jak Honda czy belgijska firma Europower (której urządzenia wyposażone są w silniki Hondy). Sprzęt charakteryzuje moc, utrzymująca się w przedziale 0,7-12 kW. Ponadto urządzenia znajdujące się w naszej ofercie występują w wersjach: jednofazowej lub trójfazowej. Sprzęt może być wykonany w standardzie wyciszonym lub niewyciszonym, z modułem spawalniczym lub z samoczynnym załączeniem rezerwy (SZR).
   
  Różnorodność dostępnych w naszym sklepie agregatów prądotwórczych daje możliwość dobrania maszyny pod kątem przewidywanego przeznaczenia i obciążenia. Wszystkie zaprezentowane w naszej ofercie urządzenia posiadają opisy, zawierające informacje o rodzaju i mocy elektrycznej, a także dodatkowych elementach konstrukcyjnych i funkcjonalnościach.
   
   
    

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry

  poprzednia strona|1|2| z   2 następna strona|ostatnia

  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook