Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Dmuchawa do liści

  Strona głównaDmuchawa do liści

   
  Profesjonalne urządzenia pomogą w utrzymaniu porządku wokół domu oraz w ogrodzie. Dmuchawy do liści, które polecamy naszym klientom, wymiotą zalegające na alejkach listowie, przywracając ład na tarasie, werandzie oraz wszędzie tam, gdzie akurat będziemy tego potrzebować. Z powodzeniem zastąpią bardziej tradycyjne narzędzia do usuwania liści, takie jak grapie czy miotły.
   
  Urządzenia bazują na mocnym podmuchu powietrze, który rozwiewa liście, fragmenty skoszonej wcześniej trawy, piasku czy innych zabrudzeń i nieczystości zalegających w ogrodzie i na ścieżkach okalających teren. Maszyny do usuwania drobnych zanieczyszczeń są poręczne i niezwykle proste w obsłudze, a porządki przy ich użyciu zajmują zaledwie moment. Dmuchawę możemy mieć w pogotowiu to każdej porze roku, także zimową porą - maszyna szybko rozprawi się z cienką warstwą suchego śniegu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo dwa modele dmuchaw od japońskiego producenta Honda.
   

  Dmuchawa do Liści Honda

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook