Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosy spalinowe czterosuwowe Honda (podkaszarki, wykaszarki)

  Strona głównaCzterosuwowe kosy Honda

  Stoisz przed wyzwaniem, jakim jest oczyszczenie zarośniętego terenu zielonego? Wybierz do tego zadania czterosuwowe kosy spalinowe Honda, dzięki którym pozbędziesz się nawet najbardziej uporczywych chwastów. Wyposażone są one w specjalne, ostre noże tnące, które poradzą sobie ze szczególnie twardymi pędami roślin. Podkaszarki i wykaszarki sprawdzają się zarówno na dużych powierzchniach, jak i na mniejszych terenach. Dzięki nim uporządkujesz swój ogród lub inną powierzchnię, na której terenie konieczne jest przywrócenie ładu.

  Czterosuwowe kosy i podkaszarki spalinowe – gdzie się sprawdzają?

  Postaw na bezkompromisowe rozwiązania, jakie oferują czterosuwowe kosy. Proponowane przez nas wykaszarki spalinowe Honda są wielozadaniowe i używa się ich między innymi do:

  • koszenia trawy,
  • pozbywania się chwastów o zdrewniałych łodygach,
  • wycinania odrostów drzew i krzewów.

  Wykorzystywane są one zarówno przez osoby hobbystycznie zajmujące się roślinami, jak i przez profesjonalistów, którzy zawodowo pielęgnują tereny zielone, używając do tego podkaszarki spalinowe Honda. Da się nimi łatwo manewrować, umożliwiają więc wykonywanie precyzyjnych, niewielkich cięć i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dosięgniesz nimi nawet bezpośrednio pod krzewy czy drzewa. Kosy czterosuwowe emitują także mniejszy hałas w stosunku do innych sprzętów, nie zakłócają więc spokoju w okolicy, w której przeprowadzasz prace.

  Wykaszarki, kosy i podkaszarki o wyjątkowej wytrzymałości

  Proponowane przez nas podkaszarki, wykaszarki i czterosuwowe kosy spalinowe Honda są wykonane z wyjątkowo wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Muszą sobie bowiem poradzić z twardymi czy nawet zdrewniałymi łodygami. Mocny silnik zapewnia niemal natychmiastowy rozruch i generuje moc odpowiednią do uporania się nawet z bardzo wysoką trawą.

  Przed zakupem zastanów się, na jakiej powierzchni będziesz przeprowadzał prace, a następnie wybierz odpowiedni model wykaszarki czy podkaszarki, który upora się z chwastami. Zapoznaj się z ich parametrami i wybierz te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania względem urządzenia.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook