Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Czterosuwowe kosy Honda

  Strona głównaCzterosuwowe kosy Honda

   
  Kosy Honda to znakomite urządzenia służące do koszenia traw oraz usuwania zdrewniałych chwastów o mocnych łodygach i pędach. Zastosowanie do ich konstrukcji specjalnych noży tnących umożliwia także wycinanie odrostów drzew oraz krzewów. Jak wszystkie produkty od japońskiego producenta, powstawały w oparciu o nowoczesne technologie i wschodnią precyzję.
   
  Czterosuwowe kosy Honda są lekkie i umożliwiają koszenie na dużych powierzchniach. Wykaszarki zużywają przy tym stosunkowo niewiele paliwa i posiadają niską emisję spalin. W przeciwieństwie do modeli dwusuwowych, kosy marki Honda emitują także mniejszy hałas, co ma korzystny wpływ na użytkowanie z urządzenia. Konstruktorzy sprzętu zdołali także ograniczyć wibracje.
   
  Niewielka masa oraz wygoda w manewrowaniu sprawiają, że operator może zadbać o pielęgnację terenów zielonych nawet w trudno dostępnych miejscach, takich, do których nie dotrzemy klasyczną kosiarką. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu - polecane przez nas modele różnią się między sobą parametrami oraz przeznaczeniem.

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook