Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  KOSIARKI ELEKTRYCZNE Honda HRE

  Strona głównaKOSIARKI ELEKTRYCZNE HRE

  Kosiarki Honda z serii HRE to produkty idealne dla osób, które pragną zadbać o swoje podwórko, działkę czy ogród sprawnie i dokładnie. Wszystkie widoczne poniżej produkty to zaawansowane technologicznie urządzenia o niewielkiej wadze, które są wyjątkowo proste w użyciu. Dzięki swym walorom zyskały poważanie na całym świecie, by stać się jednym z najpopularniejszych sprzętów przeznaczonych do pielęgnacji terenu. Dołącz więc do tysięcy zadowolonych Klientów, którzy korzystają z nich na co dzień.

  Kosiarka Honda – jakość, którą poczujesz

  Kosiarki dostępne w naszym sklepie internetowym to najwyższej jakości urządzenia, z pomocą których sprawisz, iż Twoje podwórko będzie prezentować się niebywale,a Ty będziesz mógł być dumny ze swojej pracy. Wyposażone są w bezawaryjny silnik, który pracuje na najwyższych obrotach nawet w najtrudniejszych warunkach, oraz prosty w użyciu system rozpoczynający pracę, dzięki czemu są przystosowane również dla osób wcześniej nie korzystających z produktów tego typu.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook