Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Honda Versatool - uniwersalny zestaw narzędzi wielofunkcyjnych

  Strona głównaHonda Versatool

  Pielęgnacja ogrodu to zagadnienie, które wymaga specjalnego przygotowania. Obejmuje ono bowiem wiele różnych zadań, do których wykonania potrzebne są odmienne akcesoria. Wybierz więc uniwersalny zestaw narzędzi wielofunkcyjnych Honda Versatool, z którym skutecznie zaopiekujesz się swoją zielenią i sprawisz, że przez cały rok będzie ona w dobrej kondycji – zadbana i świetnie się prezentująca.

  Uniwersalny zestaw narzędzi wielofunkcyjnych Honda Versatool – sprzęt do zadań specjalnych

  Dzięki zastosowaniu uniwersalnego zestawu narzędzi wielofunkcyjnych Honda Versatool możliwa jest całoroczna, kompleksowa pielęgnacja ogrodu i zieleni, w skład której wchodzi między innymi:

  • koszenie trawników i wyrównywanie ich krawędzi,
  • spulchnianie grządek gleby,
  • formowanie żywopłotów i krzewów,
  • przycinanie gałęzi drzew,
  • usuwanie liści z różnych powierzchni.

  Jak widać, proponowaną maszynę można wykorzystywać do różnych zadań i skorzystają z niej zarówno amatorzy-pasjonaci ogrodnictwa, jak i osoby zawodowo zajmujące się pielęgnacją terenów zielonych. Charakteryzuje się także łatwością konserwacji.

  Poszczególne urządzenia są wymiennie podłączane do jednostki napędowej, a korzysta się w tym celu z nowoczesnego szybkozłącza. Można je także dowolnie skonfigurować, dostosowując do indywidualnych potrzeb właściciela. Technologie zastosowane w proponowanym uniwersalnym zestawie wielofunkcyjnych narzędzi Honda Versatool sprawiają, że cechuje się on wysoką wydajnością i skutecznością. Mocne materiały, z których go wykonano, to gwarancja dłuższej żywotności oraz odporności na niekorzystne warunki. Poręczny rozmiar sprawia, że z łatwością przechowasz go w składziku na akcesoria ogrodnicze.

  Postaw na jakość i wygodę z uniwersalnym zestawem narzędzi

  Wybierz więc sprzęt do zadań specjalnych, jakim jest uniwersalny zestaw wielofunkcyjnych narzędzi Honda Versatool. Dzięki niemu zadbasz o swój trawnik, taras lub ścieżki w ogrodzie i będą one chlubną wizytówką Twojego domu. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze podobnych maszyn, jest ona bowiem bardzo prosta i intuicyjna.

   

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj film YouTube

  o zestawie HONDA versatool : 

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook