Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki Honda SERIA PROFI HRH i UM

  Strona głównaSERIA PROFI HRH i UM

  Kosiarki Honda od lat cieszą się poważaniem wśród ich użytkowników na całym świecie. Są to produkty zaawansowane technologicznie, które dodatkowo oferują prostą obsługę oraz niebywały stosunek jakości do ceny. Nie inaczej prezentuje się seria PROFI HRH i UM – każda kosiarka Honda, która znajduje się w owej kategorii, odznacza się wysoką jakością wykonania oraz sprawnością działania, dzięki czemu wszelkie prace pielęgnacyjne przebiegną bez większych problemów.

  Produkty, które są częścią opisywanej serii, są przeznaczone głównie do wielogodzinnej pracy na obiektach sportowych czy obszernych działkach i posesjach. Niestraszne są im również ciężkie warunki, ponieważ silnik, w które są wyposażone, jest gotów na prace na najwyższych obrotach niezależnie od powierzonego Ci zadania. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by kosiarek tych używać do własnego podwórka – otrzymujemy wtedy solidny produkt, który z pewnością wytrzyma nam na co najmniej kilkadziesiąt lat częstego użytkowania, a podwórko będzie prezentowało się wyśmienicie.

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj film YouTube o kosiarkach PROFI : 

   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook