Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki Honda SERIA HRX - SUPER KOMFORT

  Strona głównaSERIA HRX - SUPER KOMFORT

  Jesteś właścicielem małego ogrodu, ale zależy Ci, by Twój trawnik prezentował się doskonale? Postaw na niewielkie i poręczne kosiarki spalinowe Honda HRX. To niezwykle praktyczny sprzęt, który z powodzeniem może być wykorzystywany na niedużych powierzchniach. Odznacza się on wyjątkową lekkością, dzięki czemu możesz bez wysiłku nim operować, a koszenie staje się przyjemnością, nie zaś przykrym obowiązkiem.

  Funkcjonalne i mocne kosiarki spalinowe Honda HRX

  W proponowanych kosiarkach spalinowych Honda HRX zastosowano trwałe materiały, dzięki czemu są one odporne na różnego rodzaju niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Wydłuża to też ich żywotność, możesz więc cieszyć się działającym sprzętem przez wiele lat. Wykorzystane tworzywo Xenoy nie ulega korozji, co jest istotne w przypadku narzędzi narażonych na działanie wilgoci. W oferowanych urządzeniach zastosowano także innowacyjne technologie i rozwiązania, takie jak na przykład nowoczesne sprzęgła, blokady, hydrostatyczny napęd oraz wytrzymały i duży kosz na trawę.

  Liczne zalety są tym, co wyróżnia oferowane kosiarki spalinowe Honda HRX. Wykorzystano w nich bowiem między innymi funkcję mielenia trawy, paliwooszczędne silniki, regulację wysokości koszenia oraz prędkości jazdy. Dzięki temu dostosujesz pracę sprzętu do swoich wymagań i do rodzaju koszonej powierzchni. Szeroki wybór różnego rodzaju modeli sprawia, że każdy wybierze taki, który idealnie będzie spełniał jego oczekiwań. Nowoczesne rozwiązania to także mniejsze koszty eksploatacji urządzenia, co korzystnie przełoży się na domowy budżet.

  Wybierz idealną kosiarkę spalinową do Twojego ogrodu

  Stawiamy na równowagę między ceną a jakością, czego odbiciem są między innymi kosiarki spalinowe Honda HRX. Ciche funkcjonowanie silnika zamontowanego w takim urządzeniu gwarantuje spokój i komfortową pracę, a niewielki rozmiar ułatwi jego przechowywanie, na przykład w domu ogrodowym. Przekonaj się, że pielęgnacja trawnika wcale nie musi być ciężka czy uciążliwa, a zieleń szybko Ci się za nią odwdzięczy.

   

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj film YouTube o kosiarkach HRX : 

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook