Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki Honda SERIA HRX - SUPER KOMFORT

  Strona głównaSERIA HRX - SUPER KOMFORT

  Do małych ogrodów często wymagane jest użycie poręcznych urządzeń, które będą jednocześnie lekkie, jak i w pełni funkcjonalne. Dlatego przygotowaliśmy kosiarki Honda, które odznaczają się najwyższą jakością wykonania i niezwykła wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego sprzęt z serii HRX - SUPER KOMFORT pozowli zadbać o małe oraz duże ogrody Dzięki tym maszynom pielęgnacja ogrodów nie będzie uciążliwa ani ciężka. Zastosowane udogodnienia np, mulczowanie trawy ( mielenie ), bezstopniowa regulacja prędkości jazdy , regulacja wysokości koszenia, duży kosz na trawę oraz obudowa z towrzywa Xenoy która nie koroduje i nie ulega uszkodzeniom przez co maszyny serii HRX będą dłużej nam służyły i pracowały w naszych ogrodach.

  Zadbaj o swój warzywniak, sad lub ogród z kosiarką Honda

  Dlatego prezentujemy, oferujemy kosiarki Honda, które odznaczają się najwyższą jakością wykonania i niezwykła wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Właśnie dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym poniżej i wybór odpowiedniego dla Twoich potrzeb sprzętu, z którym bezproblemowo wykonasz wszystkie niezbędne czynności w ogrodzie.

   

   

  Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj film YouTube o kosiarkach HRX : 

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook