Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Motopompy

  Strona głównaMotopompy

   
  Przygotowaliśmy ofertę wydajnych, sprawnych oraz komfortowych w obsłudze urządzeń do wody czystej i do wody brudnej. Proponujemy motopompy, które pracują efektywnie oraz stanowią wsparcie m.in. w pracach budowlanych, w rolnictwie, jak i w służbach komunalnych miast i gmin.
   
  Posiadamy w ofercie sprzęt przeznaczony do tzw. czystej wody, a więc rzek, jezior bądź innych naturalnych zbiorników wodnych, które nie posiadają piasku ani kamieni. Tego rodzaju motopompy wykorzystane są z reguły w gospodarstwach rolnych do m.in. intensywnego nawadniania upraw czy osuszania zbiorników wodnych. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt, pracujący pod wysokim ciśnieniu, które są stosowane do podawania wody na duże odległości bądź do zasilaczy i armatek nawadniających. Wszystkie modele w tej kategorii zaopatrzone są w kosz ssawny, dodatkowo chroniący przed ewentualnymi szkodliwymi zanieczyszczeniami.
   
  Ponadto w naszej ofercie znajdują się także motopompy odo wody brudnej. Przeznaczone są do zastosowań w miejscach, gdzie występują zanieczyszczenia stałe o średnicy nawet do 3 cm. Wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie do takich czynności jak osuszanie wykopów pod fundamenty. Ponadto mogą być wsparciem dla służb w momentach wystąpienia klęsk powodzi.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry

  poprzednia strona|1|2| z   2 następna strona|ostatnia

  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook