Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Motopompy do wody brudnej Honda, strażackie, szlamowe

  Strona głównaMotopompy do wody brudnej, szlamowej

  Przy powodziach czy awariach sieci wodociągowych bardzo często problemem jest nadmiar zanieczyszczonego medium. Motopompa do wody brudnej sprawdzi się w takich sytuacjach doskonale, zapewniając efektywne usunięcie cieczy zawierającej niewielkich rozmiarów ciała stałe. W naszym asortymencie dostępne są modele strażackie, w tym m.in. wykonane przez renomowanych producentów takich jak Honda. Zachęcamy do zakupu opisywanych urządzeń w wariancie szlamowym!

  Kiedy należy stosować motopompy szlamowe?

  Jednym z najczęstszych miejsc użytkowania wspomnianego sprzętu są place budowy. W miejscach, w których powstają wykopy, dochodzi bowiem nierzadko do zalania. Niezbędne staje się zatem odessanie wody brudnej. Motopompy szlamowe Honda nadają się tym samym wszędzie tam, gdzie medium to połączenie cieczy z piaskiem. Modele strażackie wykorzystywane w akcjach ratowniczych mają ponadto zastosowanie przy oczyszczaniu mułu oraz osadów, a nawet odpadów ściekowych.

  Można za ich pomocą efektywnie odprowadzić z wybranego obszaru nieczystości płynne – również z ciałami stałymi małych i średnich frakcji. Motopompy Honda do wody brudnej są przystosowane do ssania i tłoczenia medium o dużej gęstości, dzięki czemu wersje szlamowe strażackie określa się jako dość uniwersalne.

  Jak skonstruowane są wysokiej klasy motopompy szlamowe?

  Wspomniane urządzenia wykorzystuje się w trudnych warunkach, do których powinny być one przystosowane. Z tego względu stosuje się w nich elementy o zwiększonej trwałości, w tym m.in. żeliwne wirniki. Mają one podwyższoną odporność na ścieranie, dzięki czemu motopompy strażackie pozostają bezawaryjne nawet podczas usuwania mocno zanieczyszczonego medium. Na uwagę zasługują też wydajne silniki spalinowe o dużej mocy. Dzięki nim modele szlamowe do wody brudnej pracują z należytą efektywnością. Zainteresowanych zakupem egzemplarzy od takich marek jak Honda zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem oraz do kontaktu – przy wyborze zapewniamy klientom fachowe doradztwo.

   
   
   

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook