Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Motopompy do wody brudnej, szlamowej

  Strona głównaMotopompy do wody brudnej, szlamowej

   
  Urządzenia do szybkiego usuwania wody zalegającej w budynkach lub na innych terenach z powodu powodzi, ulewnych deszczów lub nieszczelnej instalacji wodnokanalizacyjnej, najczęściej wykorzystywane są przez ekipy strażackie i członków innych służb ratowniczych. Motopompy mogą okazać się niezastąpione w przypadku nagłej awarii związanej z zalaniami i podtopieniami obiektów. Nie zatrzymają co prawda wody, ale skutecznie poradzą sobie ze skutkami zalegającej brudnej lub szlamowej cieczy Motopompy zdadzą także egzamin na wszelkiego rodzaju budowach, gdzie często zachodzi potrzeba pozbycia się stojącej brudnej bądź szlamowej cieczy.
   
   
  Sprzęt można również wykorzystać do usuwania płynnych nieczystości z budynków gospodarstw rolnych. Naszym klientom polecamy motopompy solidnej konstrukcji oraz o różnej mocy. Są niezawodne podczas akcji ratowniczych i radzą sobie nawet wówczas, kiedy ilość brudnej oraz szlamowej wody jest znaczna. Większość modeli, które oferujemy posiada silniki sprawdzonej japońskiej marki Honda.
  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook