Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Glebogryzarki

  Strona głównaGlebogryzarki

   
  Uprawianie ogrodu to niekiedy ciężka praca, którą można sobie jednak ułatwić. Obecnie na rynku istnieje wiele urządzeń, które pomogą w pielęgnacji terenów zielonych oraz w przygotowaniu gruntu pod uprawy. Przydatnym sprzętem, szczególnie w przypadku większych ogrodów, może okazać się m.in. glebogryzarka, która spulchni ziemię i pomoże ją wyrównać. Odpowiednio przygotowany grunt popłaca - żyzna ziemia rodzi piękne i zdrowe rośliny, a to przecież dążenie każdego miłośnika ogrodnictwa.
   
  Naszym klientom polecamy łatwe w obsłudze glebogryzarki znanej japońskiej marki Honda. Urządzenia do spulchniania ziemi, które polecamy, działają bez zarzutu i dają się łatwo prowadzić. W zależności od modelu glebogryzarki, urządzenie może posiadać dodatkowe funkcje, tj. odchwaszczanie, obcinanie trawy czy usuwanie śniegu. Korzystanie z dodatkowych funkcji jest możliwe w przypadku modeli z rozbudowanym osprzętem. Sprzęt poprawiający parametry ziemi może znaleźć się na wyposażeniu prywatnych posesji z dużym ogrodem lub jako element warzywników, sadów czy szkółek roślin.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook