Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki Honda SERIA IZY HRG

  Strona głównaSERIA IZY HRG HRN

  By posiadać estetycznie prezentujące się podwórko lub działkę, należy zadbać o to, by trawa była odpowiednio przystrzyżona. Najlepiej z tym zadaniem poradzi sobie kosiarka Honda. W naszym sklepie internetowym dostępne są modele z serii IZY HRG, które odznaczają się nienaganną wydajnością oraz mocą. Z ich pomocą dbanie o schludny wygląd terenu otaczającego Twój dom będzie nie tylko proste, ale również niezwykle przyjemne.

  Kosiarki Honda – wysoka jakość sprzętu, na który możesz liczyć

  Dzięki naszej ofercie, przygotowanej specjalnie dla naszych Klientów, możesz nabyć kosiarkę firmy Honda po promocyjnej cenie. Wszystkie modele widoczne poniżej są niezwykle wytrzymałe, a każdy z nich będzie służył Ci wiernie przez wiele lat. To gwarancja na to, iż produkty, które sprzedajemy, to najwyższej jakości sprzęt, w którym znajdują się zaawansowane technologiczne komponenty, takie jak potężne silniki spalinowe. Nie czekaj więc i już dziś zamów urządzenie, dzięki któremu dbanie o estetyczny wygląd podwórka czy działki będzie prostsze niż kiedykolwiek.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook