Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Kosiarki Honda SERIA IZY HRG

  Strona głównaSERIA IZY HRG HRN

  Estetyczny trawnik to wizytówka Twojego domu, dlatego zadbaj o to, by regularnie go pielęgnować. Pomogą Ci w tym kosiarki spalinowe Honda IZY HRG. To niezwykle poręczne i łatwe w obsłudze urządzenia, dzięki którym oporządzanie terenów zielonych przestanie być przykrym obowiązkiem. Jeśli zależy Ci na niezawodności, szybkości i prostym użytkowaniu, to sięgnij po oferowane produkty i codziennie ciesz się pięknym widokiem za oknem.

  Kosiarka spalinowa Honda IZY HRG – wydajność i wygoda

  Oferowane przez nas kosiarki spalinowe Honda IZY HRG przeznaczone są do porządkowania trawników o małej i średniej powierzchni. Doskonale sprawdzają się w ich regularnej pielęgnacji. Można je bowiem bez problemu wyciągnąć i uruchomić, by przystrzyc odrastającą trawę do właściwej wysokości. Jest to więc błyskawiczne rozwiązanie. Dodatkową zaletą jest prosta obsługa urządzenia. Sprzęt bowiem szybko się włącza po pociągnięciu za linkę startera. Jest poręczny, więc z łatwością przechowasz go na przykład w domku ogrodowym z innymi narzędziami przeznaczonymi do dbania o zieleń.

  Warto też zwrócić uwagę na moc, która wyróżnia kosiarkę spalinową Honda IZY HRG. Łączy się ona bowiem z wyjątkową wydajnością, dzięki czemu da się osiągnąć zamierzone efekty bez żadnego problemu. Znacząco skraca to i ułatwia wszelkiego rodzaju prace ogrodowe. Serwisowanie urządzenia także jest proste, a mocne materiały, jakie wykorzystano przy produkcji, sprawiają, że jego żywotność jest dłuższa. Doskonały stosunek ceny do jakości to kolejna zaleta, dzięki której będziesz mógł cieszyć się świetnym sprzętem przez naprawdę długi czas.

  Wybierz najlepsze kosiarki spalinowe do Twojego ogrodu

  W proponowanych przez nas kosiarkach spalinowych Honda IZY HRG zastosowano nowoczesne i zaawansowane technologicznie komponenty najnowszej generacji, takie jak na przykład wytrzymały silnik o dużej mocy. Dzięki temu dbanie o ogród i trawnik będzie proste i przyjemne, a ostateczne efekty pozytywnie Cię zaskoczą i sprawią, że codzienny widok za oknem zmieni się na lepsze.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook