Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Przecinarki do nawierzchni

  Strona głównaPrzecinarki do nawierzchni

  Urządzenia do cięcia nawierzchni oraz prac wykończeniowych i naprawczych z silnikiem Hondy to gwarancja wydajnej i szybkiej pracy. Maszyny te słyną z niezawodności i znakomitej jakości, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu. Polecane przez nas przecinarki drogowe można wykorzystać do głębokich cięć dylatacyjnych na twardej nawierzchni.

  Precyzyjne cięcie, duża wytrzymałość

  Konstrukcja przecinarki do nawierzchni pozwala na zoptymalizowanie prowadzonych prac. Jej konstruktorzy zadbali o to, żeby tarcza nie zużywała się szybko, a urządzenie służyło operatorom długo. Tarcza tnąca do przecinarki dobierana jest przez naszych pracowników, którzy dopasowują ją w zależności od przeznaczenia sprzętu. Maszyny te posiadają czterosuwowe silniki i są wygodne w obsłudze. Polecamy także model do ciężkich prac oraz cząstkowych napraw nawierzchni asfaltowych. Polecamy kontakt z naszym działem obsługi - pomożemy Państwu w doborze najlepszego modelu.

  Przedział cenowy:
  0.00PLN - 260 000.00PLN

  Usuń filtry
  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook