Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Z silnikami Diesla

  Strona głównaZ silnikami Diesla

  Duże agregaty prądotwórcze z silnikami diesla należą do najczęściej wybieranych generatorów w przypadku częstego braku dostępu do prądu lub w sytuacji, w której mamy do czynienia z obiektami, które nie mogą się obyć bez stałego dostępu do źródeł napięcia, takimi jak szpitale czy szkoły. Urządzenia tego typu spotkać można również w gospodarstwach rolnych, na budowach różnego typu oraz podczas dużych imprez plenerowych.

  Agregaty stanowią samodzielne źródło prądu. Poszczególne modele różnią się natomiast między sobą mocą. Za najmocniejsze uważa się wspomniane modele z silnikiem diesla. Generatory “na ropę” będą droższe niż ich benzynowe odpowiedniki, ale inwestycja może szybko się zwrócić. Agregat z silnikiem diesla odznacza się bowiem niskim spalaniem, co może znacznie obniżyć koszty eksploatacji. Tym bardziej, że cena oleju napędowego również jest często bardziej korzystna niż koszt mieszanki benzynowej. Generatory o największej mocy przypominają przemysłowe instalacje i jako takie rzadko też ulegają awariom - jeśli jednak urządzenie będzie wymagało naprawy, zazwyczaj przebiega ona szybko i nie nastręcza większych problemów. Żeby zdiagnozować usterkę zazwyczaj wystarczy zwrócić uwagę na wtryskiwacz lub pompę wtryskową.

  Sprzęt posiada również specjalne zabezpieczenie na wypadek konieczności korzystania w nich w ekstremalnie niskich temperaturach. Wbudowana grzałka zapobiega zazwyczaj problemom z rozruchem instalacji nawet podczas tęgich mrozów, pod warunkiem, że nie zapomnimy o konserwacji urządzenia. Liczne zalety sprzętu na ropę przekładają się na rosnącą popularność tego rodzaju generatorów.

  W naszej ofercie znajdą Państwo agregaty diesla z silnikami od wyselekcjonowanych i cenionych na świecie producentów: Doosan, Yanmar, Iveco, Kubota czy Volvo, wśród których znajdują się również modele do zastosowania przemysłowego.
  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook