Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze EUROPOWER dla domu i do zastosowań przemysłowych

  Strona głównaAktualnościAgregaty prądotwórcze EUROPOWER dla domu i do zastosowań przemysłowych

  wielkość tekstu:A | A | A

  Agregaty prądotwórcze EUROPOWER dla domu i do zastosowań przemysłowych

   

  Agregaty prądotwórcze należą do najbardziej poszukiwanych urządzeń. Powodem jest chęć posiadania własnego źródła prądu, które zapewnia niezależność od dostaw energii elektrycznej z sieci i w każdych warunkach pogodowych czy terenowych. Ważne, by agregat był oryginalnej produkcji, znanej marki, niezawodny i by niezależnie od okoliczności produkował prąd bezpieczny dla odbiorników.
  Dobrą alternatywą dla agregatów benzynowych Honda są jedno - i trójfazowe agregaty z rodziny EP z silnikami Honda produkowane przez renomowanego belgijskiego producenta EUROPWER. Agregaty te są przeznaczone głównie dla profesjonalistów z branży budowlano-remontowej i do zastosowania w przemyśle, ale z powodzeniem są także użytkowane do zasilania odbiorników domowych. Unikalną zaletą agregatów EP jest zewnętrzny zbiornik paliwa w formie kanistra o pojemności 20l. Rozwiązanie to zapewnia bardzo wygodną i łatwą obsługę urządzenia.  Do zasilania odbiorników profesjonalnych, przemysłowych oraz do zasilania całego domu jednorodzinnego rekomendowane są wybrane modele AVR, aktualnie dostępne w naszej ofercie :


  Wszystkie wyżej proponowane agregaty są wyposażone w Automatyczny Stabilizator Napięcia (AVR) i służą do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia. AVR, monitorując i regulując parametry prądu wyjściowego, znacznie poprawia działanie odbiorników indukcyjnych co wydłuża ich żywotność.

  czytano: 837 razy

  autor: pilmetpower.pl

  data dodania: 2022-09-16 08:35:51

  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook