Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Bądź zawsze z prądem!

  Strona głównaAktualnościBądź zawsze z prądem!

  wielkość tekstu:A | A | A

  Bądź zawsze z prądem!  

  Dziś praktycznie wszystkie domowe urządzenia, jak  piec C.O. z elektroniką, oświetlenie, lodówka i  pozostały sprzęt RTV AGD, system alarmowy, brama wjazdowa, a przede wszystkim coraz bardziej powszechny i liczny sprzęt elektroniczny, wymagają stałego zasilania prądem najwyższej jakości. Tymczasem przerwy w dostawach sieciowej energii elektrycznej wymykają się spod kontroli domowników, bowiem mogą zdarzyć się o każdej porze roku i mogą wynikać z różnych przyczyn, jak awaria sieci energetycznej, planowe przeglądy, naprawy i konserwacje. Mogą też być skutkiem poprawnego działania systemów zabezpieczeń wyłączających dopływ energii elektrycznej w przypadkach zagrożeń pożarem czy porażeniem prądem oraz wskutek warunków atmosferycznych. Problemu braku dostaw energii elektrycznej z sieci nie rozwiązuje nawet instalacja fotowoltaiczna on-grid, podłączona do publicznej sieci energetycznej, ponieważ w przypadku awarii dystrybutora energii elektrycznej domowe odbiorniki również są odcięte od dostaw prądu. Nieuniknione zmiany klimatyczne nie prognozują najlepiej w tej kwestii i warto zabezpieczyć się w niezawodne, niezależne i znajdujące się zawsze pod ręką źródło energii elektrycznej jakim jest agregat prądotwórczy.

  Agregat prądotwórczy jest najłatwiejszym, uniwersalnym sposobem zapewnienia niezależnego i oczywiście bezpiecznego źródła prądu, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim dla rodzin mieszkających w domach wolnostojących, zarówno w miastach, na ich obrzeżach jak na wsiach. Należy tylko dostosować wybór agregatu do potrzeb i planowanego zakresu wykorzystywania. Oznacza to, że  moc agregatu musi być większa od zsumowanej mocy wszystkich odbiorników, które będą włączone jednocześnie. Przy obecnych, coraz bardziej nowoczesnych, standardach wyposażenia domów, podstawową mocą czynną agregatu zapewniającego rezerwowe źródło prądu, są 3kW. Agregat o takiej mocy zasili większość domowych odbiorników.

  Potrzebujesz agregatu prądotwórczego? Zapraszamy do nas! Wystarczy nam powiedzieć jakie odbiorniki chcesz zasilać, jaka jest ich suma mocy, a my doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

   

  W naszej ofercie  znajdziecie agregaty jednofazowe, trójfazowe, z automatycznym startem i z modułem spawalniczym, w tym:

   

  • Najlepsze inwertery  . To rodzina inwerterowych jednofazowych agregatów Honda EU – EU10i, EU22i, EU30i S, EU70i S, które są przeznaczone do zasilania odbiorników jednofazowych, jak RTVAGD podstawowego użytku, oświetlenie, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, klimatyzator, suszarka do włosów, wzmacniacze, alarm, a przede wszystkim do zasilania bardzo czułych na jakość prądu urządzeń elektronicznych.
  • Agregaty z automatycznym startem . Służą do tworzenia niezależnego układu zasilania rezerwowego podłączonego do sieci energetycznej. Do tej funkcji przeznaczone są jednofazowe agregaty Honda EM5500CXS AUTO (5,5 kW), Honda EU70i S AUTO (7 kW)i  trójfazowe agregaty z silnikami Honda EP13500TE AVR AUTO, EP16000TE AVR AUTO, EP10000E AVR AUTO i EP12000E AVR AUTO.

   

  • Agregaty Honda EG . Są to agregaty EG3600CL (3,6 kW), EG4500CL (4,5 kW) i EG5500CL (5,5 kW) wyposażone w  cyfrowy automatyczny regulator napięcia (D-AVR) przeznaczone do zasilania odbiorników jednofazowych, w tym czułych na jakość prądu - sterowników pieców CO,  oświetlenia, telewizorów LCD, laptopów, wzmacniaczy, kamer, elektronarzędzi oraz profesjonalnego sprzętu na budowie.
  • Agregaty EA do profesjonalnego zastosowania. To rodzina agregatów o jakości Honda - 5 agregatów jednofazowych o mocy maksymalnej od 3 do 6,2 kW oraz 1 agregat trójfazowyEAT7000  o mocy maksymalnej 3,7kVA  230V / 7 kVA 400V, które uzupełniają ofertę agregatów Honda o mocy maksymalnej 3 kW oraz wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW. Urządzenia z oznaczeniem „AVR” służą do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia.
  • Agregaty EP z silnikami Honda. Jest to liczna rodzina agregatów prądotwórczych z silnikami Honda przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania. Nasza oferta obejmuje agregaty jedno- i trójfazowe, modele EPS z obudową, urządzenia z modułem spawalniczym i agregaty z automatyką.

   

   

  czytano: 635 razy

  autor: pilmetpower.pl

  data dodania: 2022-06-30 12:14:27

  Strona główna


  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook