Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Zainwestuj w swój trawnik! Kosiarki Honda SUPER KOMFORT

  Strona głównaAktualnościZainwestuj w swój trawnik! Kosiarki Honda SUPER KOMFORT

  wielkość tekstu:A | A | A

  Odpoczynek i rekreacja na własnym, zadbanym i gęstym trawniku są bezcenne, zwłaszcza gdy ten zielony zakątek jest zawsze w bliskim zasięgu. Zaletą trawy jest jej szybka regeneracja i szybki wzrost, ale do efektu angielskiego trawnika potrzebna jest atencja oraz podstawowa wiedza o tym co trawa lubi. Kosiarki Honda wiedzą co lubi trawa i zapewnią właściwe koszenie z mulczowaniem przez wiele lat. Godnymi inwestycji są wielofunkcyjne kosiarki Honda – niezawodne i najwyższej jakości, zwłaszcza te z rodziny SUPER KOMFORT – HRX 476 VKE/VYE/HYE i HRX 537 VKE/VYE/HYE/HZE.  Są to kosiarki spalinowe rekomendowane do koszenia powierzchni do 2 000 m2, które również mogą mulczować trawę oraz zbierać i mielić liście. Sprawne i szybkie koszenie zapewniają im silniki Honda najnowszej generacji, które zadowolą zwolenników pro-ekologicznej pielęgnacji zieleni. Silniki te mają większą moc od poprzednich modeli, dzięki czemu kosiarki są bardziej wydajne, a sam proces koszenia, zbierania pokosu oraz mulczowania zajmuje mniej czasu. Wyróżniają się także czystszym spalaniem. Dodatkową zaletą nowych silników jest łatwiejsze uzupełnianie paliwa, wymiana oleju czy filtra powietrza co wpływa na zmniejszenie kosztów serwisowania maszyny.  Kosiarki Honda HRX oferują najwyższą jakość wg japońskich standardów, niezawodność, łatwą obsługę, czyste spalanie, płynną kontrolę prędkości, wielozadaniowość, krótszy czas koszenia, ekologiczny sposób pielęgnacji trawy, a w efekcie – piękny, gęsty trawnik.  Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym prezentujemy kosiarki Honda HRX z punktu widzenia potrzeb użytkowników oraz potrzeb trawników.
  Wszystkie kosiarki dostępne są w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w systemie ratalnym „Honda Raty 0%” oraz w formie usługi 3D 
  „Dostawa Do Drzwi”.

  czytano: 115 razy

  autor: pilmetpower.pl

  data dodania: 2022-05-28 11:07:12

  Aktualności
  Dostawy maszyn : 
  dalej 
  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook