Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj

  Agregaty prądotwórcze dla sektora mieszkaniowego

  Strona głównaAktualnościAgregaty prądotwórcze dla sektora mieszkaniowego

  wielkość tekstu:A | A | A

   
  Zakup generatorów do użytku domowego staje się coraz powszechniejszy, a to co kiedyś uważano za luksus, dziś zaczyna być postrzegane jako niezbędne wyposażenie, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Agregaty prądotwórcze uważa się obecnie za wyposażenie pierwszej potrzeby.
   
   
  Jak dokonać właściwego wyboru?
  Rozważając zakup generatora, należy uwzględnić potrzeby danego obiektu mieszkaniowego. Agregat może być używany na przykład do zasilania wind, pomp wodnych, bram elektrycznych, systemów bezpieczeństwa, a także samych mieszkań w przypadku awarii sieci energetycznej. Zwykle montaż tego rodzaju urządzeń zaleca się w wieżowcach z dużą liczbą mieszkańców oraz w budynkach mieszczących centra handlowe bądź podmioty związane bezpośrednio z ochroną zdrowia albo bezpieczeństwa.
   
  W przypadku awarii zasilania w obszarze mieszkalnym agregat powinien uruchamiać się w ciągu kilku sekund. Generatory HIMOINSA są zdolne do przejęcia całego obciążenia w ciągu 10 sekund od zaniku zasilania w sieci energetycznej.
   
   
   
  Jak ważny jest poziom hałasu
  Kolejnym bardzo ważnym aspektem, który należy brać pod uwagę przy zakupie agregatu prądotwórczego z silnikiem Diesla, jest hałas generowany przez urządzenie. 
   
  Generatory muszą być ciche, aby nie przeszkadzać mieszkańcom i nie powodować dyskomfortu. Z tego właśnie względu agregaty marki HIMOINSA wyróżniają się skutecznym wyciszeniem dzięki warstwie z wełny mineralnej, która wyścieła wnętrze obudowy. Materiał izolacyjny o doskonałych właściwościach akustycznych i termicznych. 
   
  Wloty i wyloty powietrza również tak zaprojektowano, aby obniżyć emisje hałasu. Wnętrze obudowy pokryte jest materiałem dźwiękochłonnym klasy M-0, dzięki któremu wyciszone agregaty prądotwórcze marki HIMOINSA wyróżniają się najwyższą jakością na rynku i stanowią najlepsze rozwiązanie do zaspokojenia zapotrzebowania na energię elektryczną w każdym obszarze miejskim.
   
    

   

  czytano: 99 razy

  autor: pilmetpower.pl

  data dodania: 2020-09-25 16:23:47

  Strona główna  Kontakt

  Pilmet Power
  42-400 Zawiercie
  ul. Paderewskiego 34
  tel: 603 176 107
  e-mail: biuro@pilmetpower.pl

  Pragniemy zaoferować Państwu maszyny i urządzenie najwyższej jakości, spełniające możliwie najwyższe standardy - bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

  Wersja mobilna
  Facebook